Ekscentryczni milionerzy

https://izosklep.pl/kategoria-produktu/dach/farba-dachowa-dach/ materace

Powszechnie uznaje się, że poważny biznesman musi być elegancko ubrany. Zdaje się jednak, że ta zasada obowiązuje tylko do pewnego poziomu.

Prawdziwe rekiny biznesu mogą sobie pozwolić na zdecydowanie więcej, niż na przykład prezesi średniej wielkości firm. Gdyby na przykład Bill Gates pojawił się na spotkaniu biznesowym ubrany w szorty, koszulę hawajską i słomiany kapelusz, to z pewnością zostałoby to zauważone, jednak raczej nie miałoby bezpośredniego przełożenia na same rozmowy i końcowe ustalenia.

Tego typu ludzie mają tak duży majątek i są tak szanowani w świecie biznesu, że mogą sobie pozwolić na zdecydowanie więcej. Można więc powiedzieć, że w omawianych sferach są równi i równiejsi.

www.idealnypracodawca.pl

Żeby jednak muc całkowicie dowolnie dobierać swoją garderobę, a przy tym skutecznie pomnażać swój majątek, to trzeba najpierw ciężko pracować na to, żeby w ogóle go zbudować. Nikt na starcie nie może sobie pozwolić na zbytnią ekstrawagancję – można powiedzieć, że na ten przywilej trzeba sobie zasłużyć.